SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Rrjeti më i madh i marketeve “Viva Fresh Store” për muajin e Ramazanit ka përgatitur kampanjën e fuqishme “Shkunden Çmimet”. Pra, gjatë gjithë muajit, në tërë Kosovën, konsumatorët do të kenë mundësi të përfitojnë pafund nga zbritjet e mëdha në shumë artikuj ushqimorë, artikuj të higjienës personale dhe shtëpiake, enë të ndryshme për gatim dhe […]

Çmime festive në Viva Fresh Store!

Për festën e Pavarësisë, rrjeti i marketeve Viva Fresh Store ka përgatitur OFERTA me ÇMIME FESTIVE në shumë produkte vendore duke përfshirë; produktet ushqimore dhe shtëpiake, produktet higjienike, veshmbathje si dhe shumë e shumë produkte të tjera! Për më shume na vizitoni në dyqanet tona ku përveç OFERTAVE me ÇMIME FESTIVE ju pret edhe një […]

…edhe një SUKSES i radhës!

Qytetarët e Kosovës i thonë ‘PO’ – Blerja ma e mirë në Kosovë është në Viva Fresh Store! Kompania Viva Fresh Store është i vetmi zinxhir i marketeve në vend që ka fituar çmimin “Best Buy Award 2023-2024” – RAPORTI MË I MIRË ÇMIM-CILËSI, në kategorinë “zinxhiri vendor i shitjeve me pakicë” në Kosovë. Ky […]

Deri në -60 ZBRITJE në veshmbathjet për skijim!

Tani që temperaturat janë të ftohta skijimi mbetet një ndër sportet e preferuara të shumë njerëzve. Në Viva Fresh Store ju keni mundësi që të gjitha veshmbathjet për skijim për të gjitha grup moshat, t’i bleni deri në -60% më LIRË! Shfrytëzoni këtë mundësi të jashtëzakonshme të ZBRITJEVE në pantolla për skijim, jakne, dorëza dhe […]

ZBRITJE dhe DASHNI pakufi në Viva Fresh Store!

Për festën e dashurisë Viva Fresh Store ka përgatitur “Këndin e Dhuratave” duke e bërë me të lehtë zgjedhjen tuaj. Ju presin OFERTAT më të MIRA në artikuj të ndryshëm duke filluar nga çokollatat, lulet, sete kozmetike, aksesor, shumë modele të çantave si dhe veshje të ndryshme për femra dhe meshkuj e shumëçka tjetër! Urime […]

LIKUIDIM I MADH deri në 60% ZBRITJE!

Duke filluar nga dita e shtunë, ju pret LIKUIDIM I MADH në Viva Fresh Store. JU keni mundësi të përfitoni deri në 60% me LIRË në gamën e gjërë të veshmbathjeve dhe në produkte të ndryshme si; amvisëri, tekstil shtëpiak dhe auto kozmetikë! Oferta vlenë deri në harxhim të sasisë… Viva Fresh Store Përfito më […]

Çka po ndodh me zbritjet e çmimeve në Viva Fresh Store?!

Edhe këtë vit, lideri i marketeve Viva Fresh Store, për Festat e Fundvitit, ka përgatitur dhe lansuar ofertat më të MIRA e më të LIRA, në krejt Kosovën! Për të gjithë Ju që tashmë keni filluar përgatitjet për Festën e madhe të Vitit të Ri, mos e humbni këtë mundësi SEPSEEE, këto ditë, ju presin […]

Ambasadori i Britanisë së madhe në Kosovë viziton Viva Fresh

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, sot ka vizituar kompaninë Viva Fresh Store dhe më këtë rast, ai u takua me menaxhmentin dhe pronarin e kompanisë z. Xhevdet Rexhepi. Gjatë takimit, mes tjerash z. Rexhepi e njoftoi ambasadorin për projektet strategjike dhe zhvillimore që kompania Viva Fresh Store është duke i implementuar […]

MEGA GIVEAWAY nga Viva Fresh Store!

Bëhuni pjesë e lojës shpërblyese më të madhe në vend në rrjetet sociale të Viva Fresh Store dhe fitoni çdo ditë, voucher në vlera të ndryshme si 1000€, 500€, 200€ dhe 100€ Për më shumë informata bëni follow @vivafresh.rks në Instagram dhe gjeni të bashkangjitura të gjitha rregullat dhe kriteret që duhet plotësuar për tu bërë pjesë […]

Dy çmime nga Oda Ekonomike e Kosovës

Oda Ekonomike e Kosovës në shënimin e 60 vjetorit të saj, ka ndarë shpërblimet vjetore për kompanitë më të suksesshme të Republikës së Kosovës dhe më këtë rast, Viva Fresh Store është shpërblyer me dy çmime “Punëdhënësi i Vitit 2022” dhe “Tatimpaguesi i Vitit 2022”. Menaxhmenti i Viva Fresh Store falënderon të gjithë bashkëpunëtorët e […]