E vërteta doli n’Shesh!

Për Black Friday, rrjeti më i madh i marketeve në vend, ka përgatitur oferta të shumta me zbritje të mëdha në gamën e gjerë të produkteve të domosdoshme për çdo familje. Për të gjithë ata që duan të kursejnë shumë gjatë këtyre ditëve, tashmë mund ta shfrytëzojnë këtë mundësi, duke filluar nga data 23 NËNTOR, […]

…ju presin ÇMIME PËR TOKE!

…ju presin ÇMIME PËR TOKE! Muaji nëntori vjen më shumë befasi për të gjithë konsumatorët e Kosovës të cilët dëshirojnë të përfitojnë zbritje të shumta gjatë blerjeve të tyre të përditshme. Tashmë lideri i marketeve Viva Fresh Store, ka lansuar super kampanjën e fuqishme në gjithë rrjetin e saj në tërë Kosovë përmes së cilës, […]

Krejt çka don, i ke n’telefon!

Lansohet aplikacioni “Viva Fresh” i Programit të Lojalitetit më të madh në vend! Tashmë konsumatorët tanë e kanë mundësin që për të gjitha ofertat, zbritjet dhe aktivitetet e tjera promocionale të informohen përmes aplikacionit “Viva Fresh” të cilin mund ta shkarkojnë FALAS në App Store dhe Play Store! Përmes aplikacionit të Programit të Lojalitetit ju presin dhe shumë […]

Gjithçka që ju duhet për deti, deri në 70% ZBRITJE!

Si çdo herë tjetër, edhe këtë verë Viva Fresh Store ka përgatitur ofertat më të mira në të gjitha pajisjet e domosdoshme që ju duhen për DETI! ZBRITJA përfshinë të gjitha produktet, ama të gjitha! Nxitoni që të përfitoni nga kjo OFERTË e cila vlenë deri me datën 24 Gusht 2022 Viva Fresh Store Përfito […]

Po kthehet VIVA E MADHE!

Pritjes së madhe i erdhi fundi! Po kthehet, në shtëpinë e vet, VIVA e MADHE me ZEMËR të MADHE! Të gjithë qytetarëve dhe konsumatorëve tanë besnik të Ferizajt, ju kërkojmë falje që për këto 5 muaj, nuk patëm mundësi, që të jemi ATY! Gjatë kësaj periudhe, ne kemi bërë të pamundurën që të arrimë me […]

Shtrohet oferta më e madhe e zbritjeve për Festën e Bajramit!

Edhe këtë vit, rrjeti më i madh i marketeve Viva Fresh Store, ka përgatitur OFERTAT dhe ZBRITJET më të mëdha në vend për Festën e Kurban Bajramit! Ofertat dhe zbritjet ju presin në shumë artikuj të ndryshëm duke përfshirë; produktet ushqimore dhe shtëpiake, produktet higjienike, veshmbathjet si dhe shumë e shumë produkte të tjera… Urime […]

Çka mundesh me ble veç me 1 euro?

Viva Fresh Store ka përgatitur ofertën “ISHUJT E ZBRITJEVE” duke ofruar një shumëllojshmëri të veshmbathjeve për VETËM 1 EURO. ZBRITJA përfshinë veshmbathjet për femra, meshkuj dhe fëmijë si: maica, bluza, duksa, farmerka, trenerka, pantolla, hellonke, pizhame, sandalle dhe boroleta e shumë e shumë produkte të tjera andaj nxitoni që të përfitoni nga ky çmim FANTASTIK. […]

Dëshironi që të keni dhëmbë të pastër dhe të shëndetshëm?!

Për dhëmbët tuaj të pastër dhe të shëndetshëm, në Viva Fresh Store tashmë ka filluar java e shëndetit oral me një shumëllojshmëri të produkteve në zbritje, duke përfshirë: Brusha, pasta për dhëmbë, ujë për pastrim të gojës, penjë për pastrim të dhëmbëve, e shumë e shumë produkte të tjera, nga brendet e njohura botërore! SHFLETO […]

Hapen mbi 150 vende të reja pune!

Rrjeti më i madh i marketeve “Viva Fresh Store” me gjithsej 107 dyqane të shitjes në tërë Kosovën, vazhdon të ofrojë shërbime cilësore dhe profesionale me çmime të lira, për gjithë konsumatorët e saj besnik. Më rritjen e kompanisë edhe mundësitë e punësimit janë rritur, ku tashmë janë hapur edhe mbi 150 vende të lira […]

Për ditët e FAMILJES, blej e knaqu me krejt familjen!

Dita e familjes si një prej ditëve më të rëndësishme të vitit për secilin nga ju, përbën dëshirën të jeni bashkë me familjen dhe të shkëmbeni dhurata me njëri-tjetrin. Rrjeti i marketeve Viva Fresh Store në mënyrë qe t’ua bëjë më të lehtë ka vendosur që të ofrojë ZBRITJE në shumë artikuj që janë të […]