Dëshironi që të keni dhëmbë të pastër dhe të shëndetshëm?!

Për dhëmbët tuaj të pastër dhe të shëndetshëm, në Viva Fresh Store tashmë ka filluar java e shëndetit oral me një shumëllojshmëri të produkteve në zbritje, duke përfshirë: Brusha, pasta për dhëmbë, ujë për pastrim të gojës, penjë për pastrim të dhëmbëve, e shumë e shumë produkte të tjera, nga brendet e njohura botërore! SHFLETO […]

Hapen mbi 150 vende të reja pune!

Rrjeti më i madh i marketeve “Viva Fresh Store” me gjithsej 107 dyqane të shitjes në tërë Kosovën, vazhdon të ofrojë shërbime cilësore dhe profesionale me çmime të lira, për gjithë konsumatorët e saj besnik. Më rritjen e kompanisë edhe mundësitë e punësimit janë rritur, ku tashmë janë hapur edhe mbi 150 vende të lira […]

Për ditët e FAMILJES, blej e knaqu me krejt familjen!

Dita e familjes si një prej ditëve më të rëndësishme të vitit për secilin nga ju, përbën dëshirën të jeni bashkë me familjen dhe të shkëmbeni dhurata me njëri-tjetrin. Rrjeti i marketeve Viva Fresh Store në mënyrë qe t’ua bëjë më të lehtë ka vendosur që të ofrojë ZBRITJE në shumë artikuj që janë të […]

Java e kujdesit personal vjen me ZBRITJE të mëdha!

Shumica prej nesh dëshirojmë të kujdesemi mirë për vetën tonë dhe kujdesi për vetën, përfshin një sërë detyrash të përditshme që na mundësojnë të ndihemi më mirë. Viva Fresh Store në mënyrë që t’ua bëjë më të lehtë kujdesin personal ka vendosur që të ofrojë me zbritje një gamë të gjërë të produkteve të kujdesit […]

Urime dhe Gëzuar 1 Majin, Ditën Ndërkombëtare të Punëtoreve!

Të gjithë kemi nevojë që jetën t’ja dedikojmë profesionit, jo thjesht vetëm për ndjenjën e sakrificës, por edhe për ndjenjën e kënaqësisë! Secili duhet të futet në nxehtësin e shpirtit të tij, që ta kultivoj dhe jetësojë qëllimin e mirë dhe të drejtë. Ne mund të jetojmë dhe veprojmë shumë më gjatë, nëse bashkëpunojmë dhe […]

Ofertë e madhe, për Bajramin e madh

Si çdo herë, edhe këtë vit, për festën e Fitër Bajramit, rrjeti i marketeve Viva Fresh Store, ka përgatitur OFERTË të MADHE, duke ju ofruar çmimet më të LIRA në treg, në artikujt të cilat janë të domosdoshëm për çdo familje, në çdo SHTËPI. https://www.facebook.com/vivafresh.rks/posts/10162045504357995 Ofertat me zbritje të shumta në; artikuj të ndryshëm ushqimor, artikuj […]

Çka mundesh me ble me 100 Euro?

Këto ditë, secili nga NE, ka menduar se çfarë mund të bëjë me 100 euro të cilat Qeveria jonë i ka ndarë në kuadër të pakos mbështetëse financiare për shumë qytetarë të Republikës së Kosovës! Është e natyrshme që njerëzit të kenë mendime të ndryshëm ngase kjo gjë ka ndodhur për herë të parë dhe […]

Benefitet shëndetësore që na sjell Agjërimi

Se agjërimi është i dobishëm për shëndetin e njeriut e thonë studime të shumta, por më së miri e dëshmojnë njerëzit që e praktikojnë agjërimin. Por, jo të gjithë janë të vetëdijshëm për benefitet shëndetësore që sjell agjërimi i muajit të Ramazanit. Agjërimi përveç që është obligim fetar në Islam, ndihmon poashtu në uljen e […]

BIG EVENT po vazhdon me shumë zbritje!

Viva Fresh Store po vazhdon kampanjën “BIG EVENT” nga data 24 mars e deri në harxhimin e sasisë, ju presin oferta dhe zbritje në veshmbathje për femra, meshkuj dhe fëmijë, duke filluar nga -40% e deri në -70% ZBRITJE! Shfrytëzoni këtë mundësi të jashtëzakonshme të ZBRITJEVE në maica, bluza, duksa, farmerka, trenerka e QINDRA e QINDRA produkte tjera […]

Për një ambient të pastër fillon Java e Pastrimit, me qindra produkte në zbritje!

Për JAVËN E PASTRIMIT, nga data 18 e deri me 24 mars, Viva Fresh Store ka përgatitur OFERTA dhe ZBRITJE të shumta në qindra e qindra produkte të higjienës shtëpiake të cilat janë të domosdoshme për pastrimin e ambientit tuaj, brenda dhe jashtë shtëpisë. Në ofertat me zbritje të mëdha, përfshihen të gjitha pajisjet e […]