Dhuratat më të bukura për 7 dhe 8 mars në Viva Fresh Store!

Përmes dhuratave, ne shprehim dashurin tonë ndaj njëri-tjetrit. Viva Fresh Store për 7 dhe 8 mars, ka përgatitur këndin e dhuratave ideale me oferta dhe çmime të volitshme në artikuj të ndryshëm duke përfshirë; çokollata, lule, set kozmetike, shumë modele të çantave dhe kuletave, veshje të ndryshme për femra dhe meshkuj e shumëçka tjetër! Gëzuar […]

14 vjet SHTET, festo me ZBRITJE!

Si çdo herë, edhe këtë vit, për festën e Pavarësisë, rrjeti i marketeve Viva Fresh Store, ka përgatitur OFERTAT më të MIRA, me çmimet më të LIRA në treg. OFERTAT ju presin në shumë artikuj të ndryshëm në gjithë gamën e gjerë të produkteve duke përfshirë: produktet ushqimore dhe shtëpiake, produktet higjienike, veshmbathjet si dhe […]

Dhurata me çmime speciale për festën e dashurisë në Viva Fresh Store!

Për festën e Shën Valentinit, si një prej ditëve më të rëndësishme të vitit për të dashuruarit, çiftet shkëmbejnë me njëri-tjetrin dhurata të ndryshme në shenjë të dashurisë së tyre. Viva Fresh Store ka përgatitur ofertat më të MIRA me çmime SPECIALE në artikuj të ndryshëm duke filluar nga çokollatat, lulet, set kozmetike, shumë modele […]

Gëzuar 2022, me çmimet më të lira në vend në Viva Fresh Store!

Për këto ditë FESTIVE, rrjeti më i madh i marketeve Viva Fresh Store, ka përgatitur ofertat më të mëdha, me çmimet më të lira në vend, duke përfshirë; gamën e gjerë të produkteve ushqimore dhe shtëpiake, produktet higjienike, veshmbathjet për femra meshkuj dhe fëmijë, dekorimet festive nga më të bukurat, dhuratat e gatshme për fëmijë, si […]

Një lajm i mirë për të gjitha familjet tona!

Duke e parë trendin e rritjes së çmimit të BUKËS në gjithë Kosovën dhe shqetësimin e qytetarëve tanë për këtë ndryshim, menaxhmenti i lartë i rrjetit më të madh të marketeve “Viva Fresh Store” ka vendosur që nga e marta (14 dhjetor) ta subvencionoj gati se gjysmën e çmimit aktual të BUKËS, duke ofruar BUKËN […]

Ngritët flamuri i zbritjeve në Viva Fresh Store

Ngritët flamuri i zbritjeve në Viva Fresh Store Gjiganti i marketeve Viva Fresh Store për ditëlindjen e saj të 18-të, ka përgatitur MEGA Aksione e MEGA Zbritje të paimagjinueshme, GRATISA dhe shumë GRATISA si dhe deri në -75 % ZBRITJE në shumë e shumë produkte tjera… Festa e madhe tashmë ka filluar në Viva Fresh […]

Ja ku është BLACK FRIDAY!

Ja ku është BLACK FRIDAY! Tradita e ÇMIMEVE dhe OFERTAVE më të LIRA në vend, po vazhdon… Për Black Friday me QINDRA e QINDRA produkte me ÇMIME TRONDITËSE dhe më zbritje të hatashme ju presin nga data 26 e deri me 28 NËNTOR në rrjetin e marketeve më të madh në Kosovë, në Viva Fresh […]